Оберіть мову:

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (ЛНМУ)

Емблема:
Оценіть ВНЗ
(4 голосів)
Область: Львівська область
Рік заснування: 1784
Форма власності: Державна
Акредитація: IV рівень
Форма навчання: очна (денна), заочна
Рівень кваліфікації: бакалавр, магістр
Адреса: вул. Пекарська, 69, м. Львів, 79010
Телефон: (0322) 75-76-32, (0322) 60-30-66
Сайт: http://meduniv.lviv.ua
Наявність безкоштовного навчання: так
Наявність платного навчання: так
Наявність військової кафедри: ні
Наявність гуртожитоку: ні
Післядипломна освіта: так
Аспірантура: ні
Підготовче відділення: ні
Студентів: 4870
Викладачів: 92


Напрямок навчання: Медицина

 


Інформація о ВНЗ


 


Детальніше про ВНЗ


Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького сьогодні є одним з найстаріших (220 років) і великих вищих медичних навчальних закладів України. Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького сьогодні є одним з найстаріших (220 років) і великих вищих медичних навчальних закладів України.

Університет сьогодні - це сучасний багатопрофільний навчальний заклад з потужною матеріально-технічною базою, яка налічує 14 навчальних корпусів, 41 клінічну базу, навчально-виробничу аптеку, студентську стоматологічну поліклініку. У поточному році завершено будівництво нового корпусу університетської стоматологічною поліклінікою та здійснюється її оснащення медичною апаратурою. З метою наближення стандартів медикаментозного забезпечення пацієнтів до стандартів країн Західної Європи та Північної Америки, в Університеті створено кафедру клінічної фармації, фармакотерапії та медичної стандартизації.

Клінічні кафедри Університету розташовані на базі обласних, міських, залізничних лікарень, Військового госпіталю, 1120 диспансерів і лікувальних центрів м Львова. Філії кафедр факультету післядипломної освіти Університету розміщені також в медичних установах міста Луцька та курорту Трускавець. Кафедри оснащені сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням.

В анатомічному музеї, музеї хвороб людини і судово-медичному музеї зібрано понад 2,5 тисячі унікальних експонатів. Рідкісна колекція лікарських та інших корисних рослин ботанічного саду Університету, колекція зразків лікарської рослинної сировини різних кліматичних зон, гербарій флори Поділля та Карпатського регіону (3,5 тисячі зразків) є прекрасною базою для науково-дослідної роботи студентів і викладачів.

Фонд університетської бібліотеки налічує понад 540 тисяч томів навчальної та наукової медичної літератури. Бібліотека має сучасне комп'ютерне обладнання. Вона пов'язана з Інтернетом та іншими науковими бібліотеками міста і забезпечує викладачів і студентів новітньою медичною інформацією і літературою. Університет має комп'ютерні та інтернет-класи.

Підготовка фахівців в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького здійснюється на семи факультетах - медичному (№ 1 і № 2), стоматологічному, фармацевтичному (очної та заочної форм навчання), післядипломної освіти, факультеті іноземних студентів - за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр.

Львівський національний медичний університет визначено базовим навчальним закладом в Західному регіоні України щодо координації робіт з реалізації положень Болонської декларації і зараз здійснює напрацювання відповідних нормативних документів. На 1 курсі медичних факультетів вже впроваджена кредитно-модульна система організації навчального процесу.

Сучасні студенти мають можливість долати перші труднощі на нелегкому шляху наукового пізнання під керівництвом відомих вчених, дослідників, продовжувачів славних традицій львівських медичних наукових шкіл: морфологічної, фізіологічної, фармакологічної, клінічної патології, хірургічної, онкологічної, терапевтичної, отоларингологічній, офтальмологічної, педіатричної, неврологічної, акушерсько-гінекологічної, гігієнічної, стоматологічної, фармацевтичної, синтезу і пошуку нових біоактив них речовин і ін.

Більшість кафедр Університету має в своєму розпорядженні значний арсенал навчальної, лікувальної, діагностичної та наукової апаратури, обладнаної комп'ютерами. В Університеті розпочато створення комп'ютерної мережі кафедр фундаментального профілю з подальшим залученням базових клінічних кафедр.

Науковці Університету виконують близько 50 науково-дослідних тем за різними напрямками медицини. Результати їх досліджень знаходять відображення на сторінках наукових видань в Україні та за її межами. Львівський медичний університет проводить активну міжнародну діяльність, спрямовану на вивчення і впровадження найкращого світового досвіду в галузі вищої медичної та фармацевтичної освіти і науки. Для етогo іспользуютcя разнообразниe Форма сотруднічеcтва: учаcтие у міжнародниx Конгрес, сімпозіумаx, научниe стажіpовкі, контакт з іcпользованіем новейшіx інформаціонниx компьютерниx теxнологии.


Факультети і спеціальності

вгору ↑ 


Спеціальності

 • лікувальна справа;
 • педіатрія;
 • медико-профілактична справа;
 • стоматологія;
 • фармація;
 • клінична фаpмація;
 • сестрінcькє діло.

Абітурієнтам

вгору ↑


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел: (0322) 78-64-19.

Перелік документів, які можуть знадобитися під час вступу до вузу

 • заяву на ім'я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат (и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний перелік всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел: (0322) 78-64-19.


Показати на мапі

вгору ↑


Прочитано 5373 разів

Рекомендуємо

Рейтинг ВНЗ України

 • Кращі медичні вузи України +

  медик   В описі представлений рейтинг кращих медичних ВНЗ України. Детальніше
 • Кращі педагогічні вузи України +

  педагог   В описі представлений рейтинг кращих педагогічних ВНЗ України. Детальніше
 • Рейтинг вступників до ВНЗ - зарахованих на бюджет +

  студенты   В описі представлений рейтинг вузів в номінації за кількістю абітурієнтів зарахованих на бюджет. Детальніше
 • Рейтинг вступників до ВНЗ - зарахованих на контракт +

  студенты   В описі представлений рейтинг вузів в номінації за кількістю абітурієнтів зарахованих на контракт. Детальніше
 • Рейтинг вступників, зарахованих в приватні ВНЗ +

  студенты   В описі представлений рейтинг вузів за кількістю абітурієнтів зарахованих в приватні ВНЗ. Детальніше
 • Кращі навчальні заклади регіонів України +

  рейтинг вузов   Рейтинг кращих ВНЗ України по регіонах. Детальніше
 • ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів +

  топ 100 вузов   Рейтинг Вузів України: ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів Детальніше
 • 1