Оберіть мову:

Умови користування

 

Зазначені нижче правила є Угода між сайтом "ProfitWorks" (далі Компанія) і Користувачем послуг веб-сайту https://profitworks.com.ua (далі Сайту), на умовах якого здійснює використання Користувачем інформації та сервісів, що надаються Сайтом. У текстах на сайті і листах вказані нижче правила називаються «Правила сайту».

1. Обов'язки користувача

Беручи цю Угоду, користувач зобов'язується в повній мірі дотримуватися даними правилами при роботі з сайтом.

1.1. Не вводити в оману інших користувачів або адміністрацію сайту.

1.2. Не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одній і тій же приватній особі.

1.3. Не розміщувати свідомо неякісну або фальшиву інформацію.

1.4. Не застосовувати препарат слова, набрані тільки великими літерами, якщо вони не є абревіатурами.

1.5. Чи не публікувати оголошення, що пропонують роботу в таких сферах як: заробіток в інтернеті, обробка електронної пошти, проведення масових електронних розсилок, мережевий маркетинг, що вимагають матеріальних вкладень, гральний бізнес, еротичні і окультні послуги.

1.6. Опублікувати оголошення тільки відповідно до пропонованих категоріями.

1.7. Чи не публікувати кілька однакових або відмінних лише заголовком оголошень.

1.8. У заголовках оголошення не допускати повторень слів.

1.9. У заголовках і описі оголошення не розміщувати інформацію з обмеженим доступом, ніж про одну одиниці.

1.10. Не застосовувати препарат Сайт для поширення рекламних матеріалів, в т.ч. не публікувати під виглядом вакансій або резюме пропозиції зареєструватися на сторонніх сайтах, оголошення про послуги підбору роботи або персоналу, партнерство та співробітництво.

1.11. Чи не публікувати образи, нецензурні вислови, і інші матеріали, які завдають шкоди Компанії або третім особам.

1.12. Не розміщувати інформацію, яка закликає до порушення територіальної цілісності України, визнання незаконних адміністративно-територіальних утворень на території України, що містить назви, символіку, пропаганду сепаратистських або терористичних організацій.

1.13. Не розміщувати на сайті інформацію, яка може ставитися до збору і зберігання персональних даних про інших користувачів.

1.14. Назва оголошень публікувати без лапок, дужок та інших символів, починаючи саме з назви.

1.15. Вибирати категорії виключно відповідно до тематики заголовка. Якщо Ви хочете до вашої вакансії або резюме додати додаткову приналежність до якоїсь тематичної категорії, вказувати цю приналежність прямо в заголовку.

1.16. У змісті не публікувати вимоги до статі, віку та інші дискримінаційні вимоги (ч. 3 ст. 11 Закону України «Про зайнятість населення»).

1.17. Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність за інформацію, що розміщується їм на Сайті, в тому числі за відповідність її вимогам законодавства, дотримання авторських прав, санкціоноване використання найменувань фірм, використання логотипів, знаків для товарів і послуг (торгових марок), а також за дотримання прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням інформації на Сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних з розміщеної Користувачем інформації, Користувач зобов'язується самостійно і за свій рахунок урегулювати розміщення в ній інформації.

1.18. Користувач зобов'язується використовувати Сайт відповідно до даної угоди, а також діючими і застосовними в даній області законами.

2. Обмеження відповідальності

Компанія не несе відповідальності:

2.1. За зміст матеріалів, опублікованих Користувачами.

2.2. За заподіяння шкоди, збитку і будь-яких інших збитків, які можуть виникнути при використанні Сайту.

3. Права компанії

Компанія залишає за собою право:

3.1. Модифікувати Сайт на свій розсуд.

3.2. Змінювати вартість і види послуг, терміни їх дії.

3.3. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони не відповідають умовам цієї Угоди, завдають шкоди Компанії або третім особам, а також на свій власний розсуд без вказівки причини.

3.4. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті і що знаходяться у відкритому доступі, зокрема, для розміщення матеріалів на сайтах партнерів.

3.5. Вносити зміни в дану Угоду в односторонньому порядку. Користувач вважається поінформованим про змінених умовах Угоди з моменту опублікування зміненого варіанту цієї Угоди на Сайті

4. Обмеження

Ми намагаємося, щоб сайт був доступний всім, але ви не маєте права використовувати його, якщо:

  • Ви молодше 13 років (або мінімального віку, починаючи з якого у вашій країні законодавчо дозволено використовувати наші Продукти).
  • Вас визнано винним у скоєнні злочину на сексуальному грунті.
  • Ми раніше відключили ваш аккаунт за порушення наших умов або політик.