Оберіть мову:

Як підвищити кваліфікацію вчителям англійської онлайн?

 

Ви ніколи не задумувалися про те, з якою швидкістю летить час?

Здається, ще тільки вчора всі вчителі без виключення мали багато поваги, переваг і пільг, їхнє слово було законом, а батьки і правда щиро цікавилися їхньою думкою про дітей. Тепер же обставини змінилися настільки, що вчителям складно знайти роботу, їх не сприймають серйозно як батьки, так і діти, а от вимоги до них виросли до небес. Чи можна покращити ситуацію? Як довести собі та людям навколо, що ви - дійсно якісний спеціаліст, на якого можна покластися?  

Відповідь є. Проходження курсів підвищення кваліфікації може допомогти отримати реальні знання стосовно того, як справлятися із сучасними дітьми та дорослими, одночасно намагаючись навчити їх корисному, а також заслужити повагу наявністю відповідних сертифікатів. 

Переваги сучасного підходу

На щастя, вчителювання в наш час пов’язано не тільки з дискомфортом. Ютуб та інші ресурси просто переповнені цікавими та корисними відео, які можна використовувати на уроках. Все ж, за просмотр відео онлайн сертифікати не видають. Тому пропоную зосередитися на спеціалізованому навчанні. Тим більше, що незалежно від ваших обставин ви можете вибрати будь-яку онлайн-школу, тему і формат навчання. Ваш досвід (або його відсутність), вікова категорія учнів та конкретний напрямок вашої діяльності ніяк вас не обмежуватимуть. 

На цій позитивній ноті пропоную коротко нагадати собі переваги підвищення кваліфікації:

 • обмін досвідом з колегами з вашої місцевості та інших країн;
 • відкриття нових можливостей (наприклад, репетиторської практики або роботи в престижній приватній школі);
 • оновлення методик та прийомів викладання;
 • осучаснення індивідуального підходу; 
 • прокачка уроків до рівня, на якому було би цікаво як вам, так і вашим студентам;
 • збільшення кількості студентів завдяки новому підходу до  проведення уроків для учнів з різними рівнями знань.

Крім того, подібні курси можуть надати більше впевненості в стресових ситуаціях, завдяки чому ви точно не розгубитися під час важливої презентації або коли студенти випробовуватимуть якість та кількість ваших знань. 

Як тебе обрати? Де тебе знайти?

Перш за все, поставте собі якомога конкретнішу ціль. Наприклад, можна визначитися з рівнями наявних та бажаних знань. Можливо, ви чули про якусь методику, якою хочете оволодіти? Або прагнете дізнатися про нові способи пояснення старих тем? Правильно сформульована мета допоможе визначитися з бажаними програмою та методикою викладання. Так вам буде простіше зорієнтуватися в глибоководному океані різних курсів підвищення кваліфікації:

 1. Класичні курси рівномірно розглядають основні принципи навчання.
 2. Спеціалізовані курси допоможуть вам навчитися готувати студентів до проходження міжнародних екзаменів, типу TOEFL та IELTS.
 3. Розмовні покращать ваше спілкування та покажуть, як цього навчити.
 4. Викладачів вузько направлених тематик зацікавлять спеціалізовані курси з поглибленим вивченням термінології.
 5. Постійно зайнятим людям пропонується безліч інтенсивів, де програма подається в коротко-стислому, та все ж корисному вигляді. 

Приймаючи рішення стосовно того, в якому навчальному центрі займатися, важливо також звернути увагу на його рівень акредитації та наявність відповідних сертифікатів та ліцензій. Рівень відповідних сервісів має бути підтверджений виданням сертифікатів наприкінці навчання, завірених офіційними печатками. 

Висновки

Так, професія вчителя не вислана пелюстками троянд. Та не обов’язково покидати улюблену справу через складні обставини. Краще спростити їх для себе, пройшовши відповідні курси підвищення кваліфікації. Тоді швидкість часу не буде такою великою перешкодою, бо вам буде чим відволікти його від бігу. 

Успіхів вам у навчанні та професійного розвитку!

Статті партнерів

 • Как выбрать частную детскую школу в Киеве: критерии, помогающие избежать необдуманного решения +

  Как выбрать частную детскую школу в Киеве: критерии, помогающие избежать необдуманного решения  Люди старшего поколения превосходно понимают, какими недостатками обладали традиционные Детальніше
 • IT курсы в Академии Wezom: диплом маме, тебе - скилы +

  IT курсы в Академии Wezom: диплом маме, тебе - скилы   IT-специальности с каждым годом становятся все более востребованными и Детальніше
 • Что такое фолд-эквити +

  Что такое фолд-эквити  Фолд-эквити - это термин, который в последние несколько лет используется Детальніше
 • Пополнение счета и вывод средств в БК Лига Ставок +

  Пополнение счета и вывод средств в БК Лига Ставок  Букмекер предлагает на выбор несколько методов для внесения средств Детальніше
 • Як підвищити кваліфікацію вчителям англійської онлайн? +

  Як підвищити кваліфікацію вчителям англійської онлайн? Ви ніколи не задумувалися про те, з якою швидкістю летить Детальніше
 • 1
 • 2