Оберіть мову:

Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ

Емблема:
Оценіть ВНЗ
(0 голосів)
Область: Закарпатська область
Рік заснування: 1996
Форма власності: Приватна
Акредитація: III рівень
Форма навчання: очна (денна), заочна
Рівень кваліфікації: бакалавр, магістр
Адреса: пл. Кошута, 6, м. Берегове, Закарпатська обл., 90200
Телефон: (03141) 2-34-62, (03141) 4-29-68
Сайт: http://kmf.uz.ua/
Наявність безкоштовного навчання: так
Наявність платного навчання: так
Наявність військової кафедри: ні
Наявність гуртожитоку: так
Післядипломна освіта: так
Аспірантура: ні
Підготовче відділення: так
Студентів: 1010
Викладачів: 121


Напрямок навчання: Біологія та екологія, Історія та археологія, Математика і статистика, Освіта і педагогіка, Промисловість, Соціальна робота, Сфера обслуговування, Економіка, Психологія, Філологія, Географія, геологія

 


Інформація о ВНЗ


 


Детальніше про ВНЗ


Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II – це вищий навчальний заклад України недержавної форми власності, III рівня акредитації, заснований Благодійним фондом Закарпатського угорського педагогічного інституту. Інститут діє з 1996 року згідно ліцензій МОН України. Спочатку мав назву Закарпатський угорський педагогічний інститут, а навчання відбувалося на педагогічних спеціальностях. Із 2003 року після зміни структури та розширення переліку спеціальностей заклад отримав назву Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II. Наразі підготовка відбувається на денній та заочній формі навчання на рівні «молодшого спеціаліста», «бакалавра», «магістра», та підготовчих і навчальних курсах, проводить згідно Закону України «Про вищу освіту» підготовку по неакредитованим спеціальностям.

Згідно ліцензії МОН:

– підготовка молодших спеціалістів проводиться на наступних спеціальностях: «Дошкільна освіта», «Соціальна робота», «Облік та оподаткування», «Туризм» та «Прикладна математика». З них акредитовані 4 спеціальності, акредитація спеціальності «Прикладна математика» планується в поточному навчальному році.

– підготовка бакалаврів проводиться на спеціальностях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта (Історія)»,  «Середня освіта (Українська мова і література)»,  «Середня освіта (Мова і література угорська)», «Середня освіта (Мова і література англійська)», «Біологія», «Географія», «Хімія»,  «Математика», «Облік і оподаткування», «Туризм». З них акредитовані 9 спеціальностей,  акредитація спеціальності «Хімія», «Облік і оподаткування» та «Туризм» планується в 2018/2019 навчальному році.

– підготовка магістрів проводиться на спеціальностях: «Середня освіта (Математика)», «Історія та археологія», «Філологія (Угорська мова та література)», «Філологія (Українська мова та література)», «Біологія». З них акредитована 1 спеціальність, акредитація спеціальності «Історія та археологія», «Філологія (Угорська мова та література)», «Філологія (Українська мова та література)», «Біологія» планується в 2018/2019 навчальному році.

Підготовка по неакредитованим спеціальностям проводиться по освітнім програмам розробленим на основі договорів про співробітництво між ЗУІ та наступними ВНЗ: Університет ім. Святого Іштвана м. Геделев (спеціальності: садівник-інженер, інженер сільського господарства), Ніредьгазький університет (спеціальність: економіка та менеджмент), Реформатська теологічна академія м. Шарошпоток (спеціальність: катехит – помічник священика), Реформатський університет ім. Гашпара Каролі (спеціальності: угорська мова як іноземна, спеціаліст з охорони психічного здоров’я), Дебреценський університет (спеціальності: медсестринство, лікувальна справа, соціальна педагогіка).

Інститут не отримує фінансування з державного бюджету України. Його засновником є Благодійний Фонд Закарпатського угорського педагогічного інституту (БФЗУПІ), який сприяє забезпеченню фінансування. Значну частину коштів для забезпечення роботи ЗУІ отримує з Угорщини, а також через грантові проекти. Фаховий контроль за діяльністю закладу здійснює Міністерство освіти і науки України. Навчання в інституті на всіх освітніх рівнях здійснюється на безоплатній основі. Студенти денної форми навчання отримують стипендії згідно українським державним нормам. Понад 100 студентів отримують соціальну стипендію, що свідчить про те, що заклад дає можливість отримати вищу освіту дітям малозабезпечених родин регіону.

Мова викладання у Закарпатському угорському інституті імені Ференца Ракоці ІІ згідно Статуту – українська угорська та англійська. Вільний вибір мови викладання відповідає п. 3 статті 48 Закону України «Про вищу освіту», де написано, що «…заклади вищої освіти України приватної форми власності мають право вільного вибору мови навчання із забезпеченням при цьому вивчення особами, які навчаються у таких закладах, державної мови як окремої навчальної дисципліни».


Факультети і спеціальності 

вгору ↑


Кафедри

Кафедра історії та суспільних дисциплін

Кафедра педагогіки та психології

Кафедра філології   

 • Відділення угорської філології   
 • Відділення української філології 
 • Відділення англійської філології

Кафедра математики та інформатики

Кафедра біології та хімії

Кафедра географії та туризму– Кафедра економічних дисциплін


Абітурієнтам

вгору ↑


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел: (03141) 2-43-43.

Перелік документів, які можуть знадобитися під час вступу до вузу

 • заяву на ім'я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат (и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний перелік всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел: (03141) 2-43-43.


Показати на мапі

вгору ↑


Прочитано 550 разів

Рекомендуємо

Рейтинг ВНЗ України

 • Кращі медичні вузи України +

  медик   Перші топ-10 місць в рейтингу кращих медичних ВНЗ України займають: Детальніше
 • Кращі педагогічні вузи України +

  педагог   Перші топ-10 місць в рейтингу кращих педагогічних ВНЗ України займають: Детальніше
 • Рейтинг: зарахованих на бюджет +

  студенты   Очолює топ рейтинг зарахованих на бюджет: Детальніше
 • Рейтинг: зарахованих на контракт +

  студенты   Очолює топ рейтинг зарахованих на контракт: Детальніше
 • Рейтинг: зарахованих в приватні вузи +

  студенты   Очолює топ рейтинг зарахованих в приватні вузи: Детальніше
 • Кращі навчальні заклади регіонів України +

  рейтинг вузов   Перші в рейтингу по регіонах кращих ВНЗ України займають: Детальніше
 • ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів +

  топ 100 вузов Рейтинг Вузів України: ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів Детальніше
 • 1