Оберіть мову:

Університет державної фіскальної служби України

Емблема:
Оценіть ВНЗ
(0 голосів)
Область: Київська область
Рік заснування: 1921
Форма власності: Державна
Акредитація: IV рівень
Форма навчання: очна (денна), заочна
Рівень кваліфікації: бакалавр, магістр
Адреса: вул. Університетська, 31, м.Ірпінь, Київська обл., 08201
Телефон: (045) 975-75-71
Сайт: http://www.nusta.edu.ua/
Наявність безкоштовного навчання: так
Наявність платного навчання: так
Наявність військової кафедри: так
Наявність гуртожитоку: так
Післядипломна освіта: так
Аспірантура: так
Підготовче відділення: так
Студентів: 7000
Викладачів: 500


Напрямок навчання: Військові науки та нац. безпека, Інформаційна сфера, Маркетинг, Менеджмент, Економіка, Політика, Право

 


Інформація о ВНЗ


 


Детальніше про ВНЗ


Університет державної фіскальної служби України - вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів. Університет, розташований в мальовничому місті Ірпінь в 25 км від Києва.

Пройшовши непростий, але успішний шлях: технікум - коледж - інститут - академія - Національна академія - Університет - навчальний заклад з багаторічною історією став унікальним вищим навчальним закладом України початку третього тисячоліття.
В університеті налагоджено конструктивні наукові зв'язки з рядом міжнародних організацій, навчальних і наукових установ Франції, Іспанії, Польщі, США, Німеччини, Росії, Хорватії, Словаччини, Чехії, Південної Кореї та інших країн. Викладачі університету беруть участь в педагогічному експерименті з впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу. У вузі діє координаційна рада, до функцій якої входить супровід і узагальнення результатів реалізації положень Болонської декларації.

 • В університеті створена потужна матеріально-технічна база, яка включає сучасні навчальні корпуси, оснащені сучасними технічними засобами навчання лекційні аудиторії, гуртожитки, спортивний комплекс з тренажерними залами, їдальнею, молодіжні кафе, медичний центр, житловий комплекс для працівників та викладачів.

 • Навчальні заняття проходять в 4 потокових аудиторіях на 140-150 місць, в 4 потокових аудиторіях на 120-130 місць, в 8 потокових аудиторіях на 80-90 місць, в 8 потокових аудиторіях на 60-70 місць, в 15 потокових аудиторіях на 45- 50 місць, в 53 навчальних кабінетах на одну академічну групу, в 13 навчальних кабінетах на 15-20 місць (половина академічної групи), в 5 навчальних лабораторіях, 6 спецкласах (автоклас, класи військової підготовки і т.д.), 20 комп'ютерних класах . До послуг студентів і курсантів - 9 читальних залів. За час свого існування навчальний заклад підготував близько 70 тис. Висококваліфікованих фахівців.

 • В 7-ми навчально-наукових інститутах - обліку, аналізу та аудиту, фінансів, банківської справи, економіки, оподаткування та митної справи, права, інформаційних технологій і менеджменту, гуманітарних наук, спеціальної фізичної та бойової підготовки і реабілітації, факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції - навчаються понад 7000 юнаків та дівчат.

 • Також в структурі університету функціонує кафедра військової підготовки.
  Філії заочної форми навчання діють в містах Вінниця, Житомир, Кам'янець-Подільський (Хмельницька обл.), Сторожинець (Чернівецька обл.). Ведеться робота по впровадженню дистанційного навчання із застосуванням у навчальному процесі та бібліотечній справі інформаційно-комунікаційних технологій поряд з традиційними засобами, розробка індивідуальних модульних навчальних програм різних рівнів складності і випуск електронних підручників.

 • В університеті працюють висококваліфіковані викладачі - 1 академік, 45 докторів наук, 275 кандидатів наук, 36 професорів і 186 доцентів. Кожен навчальний рік понад 100 викладачів проходять підвищення кваліфікації та стажування в Державному комітеті статистики України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку; Чернігівському обласному педагогічному інституті післядипломної освіти; Національному авіаційному університеті та багато інших.

 • У структурі університету функціонує Київський фінансово-економічний коледж, Інститут післядипломної освіти, Науково-дослідний інститут фінансового права та Науково-дослідний центр з проблем оподаткування.
  Важливу роль в навчальному процесі відіграє Наукова бібліотека, книжковий фонд якої нараховує понад 350 000 примірників. Широке поширення і використання в навчально-науковому процесі мають спеціалізовані програми загального користування: електронна бібліотека, збірка документів «Ліга» і доступ до бази дисертацій.

 • Тривають роботи по збільшенню потужності телекомунікаційної мережі, яка пов'язує університет з глобальної інформаційної мережі Інтернет. Це підсилює участь навчального закладу в національному та світовому науково-інформаційному середовищі. Зараз понад 1000 робочих місць студентів і викладачів забезпечено підключенням до Інтернету.

 • Навчальний заклад має аспірантуру, докторантуру, спеціалізовані ради з підготовки кандидатів наук у галузі економіки та правознавства. В аспірантурі Національного університету ДПС України вчаться 84 аспірантів, 174 здобувачі, в докторантурі - 10. На кафедрах факультетів працюють більше 20 студентських тематичних наукових клубів і проблемних гуртків, таких як: «Аналітик» «Дебет-Кредит», «Фінансист», «Еко», «Феміда», «Податківець» та інші, на засіданнях яких обговорюються актуальні проблеми, відбуваються зустрічі з практиками Державної фіскальної служби України, Державної фінансової інспекції України, Державної казначейської служби України та інших державних в станів і приватних підприємств.

У структурі університету функціонує з 1997 року Наукове товариство студентів та курсантів, до складу якого входить 1600 студентів і курсантів. Вони успішно навчаючись, займаються науковою роботою в навчальному закладі і беруть участь в наукових заходах за його межами: міжвузівських, всеукраїнських та міжнародних конференціях, в конкурсах наукових робіт, всеукраїнських студентських олімпіадах з навчальних дисциплін, напрямів підготовки і спеціальностей тощо.

 • Первинна профспілкова організація студентів здійснює соціальний і правовий захист студентів, організовує оздоровлення та санаторно-курортне лікування, проводить змістовне дозвілля студентської молоді, сприяє їй у працевлаштуванні у вільний від занять час, представляє інтереси студентського колективу на Вченій раді і ректораті.

 • Активісти студентського ректорату проводять благодійні акції, організовують круглі столи, конференції і т.д., залучаючи щорічно велика кількість студентів - активістів студректорату. Всього в студентському самоврядуванні університету беруть участь понад 2500 студентів.

Значну роботу по формуванню естетичних поглядів і почуттів, ідеалів, заснованих на національній естетиці та кращих надбаннях, проводить культурно-мистецький центр «Сузір'я», який налічує 21 художній колектив і студію. Кожен навчальний рік власними зусиллями організовується 95 концертних програм: до Дня Знань; Міжнародного дня студента; Дня Збройних сил України; Дня Перемоги у Другій світовій війні; участь у військово-театралізованих баталіях в містах Одеса та Київ; святкові новорічні програми для студентів і співробітників університету та ін. Творчий колектив добре знають в Україні, Польщі, Німеччині, Іспанії, США, Канаді, на Кіпрі.

 • Значна увага в вузі приділяється фізичному вихованню молоді. Спортивний комплекс університету - це сучасна універсальна споруда, за своїми показниками і спортивним обладнанням відповідає всім стандартам для проведення на його площах повноцінних занять і спортивних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. На базі спорткомплексу університету діє сучасний стадіон, манежі, ігрові та спортивні зали.

 • Функціонує 16 спортивних секцій з різних видів спорту, а саме: вільної боротьби, дзюдо, бойового самбо, боксу, карате кіокушинкай, греко-римської боротьби, легкої атлетики, гирьового спорту, гандболу, футболу, атлетичної гімнастики та ін.


Факультети і спеціальності

вгору ↑ 


Навчально-науковий інститут права:

спеціальність "Право"
Навчально-науковий інститут обліку, аналізу та аудиту:

спеціальність "Облік й оподатковування"

Навчально-науковий інститут фінансів, банківської справи:

спеціальності "Фінанси, банківська справа і страхування", "Менеджмент"

Навчально-науковий інститут економіки, оподаткування та митної справи:

спеціальності "Економіка", "Міжнародні економічні відносини", "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа і страхування", "Підприємство, торгівля і біржова діяльність"

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та менеджменту:

спеціальності "Комп'ютерні науки та інформаціонниe теxнологии", "Економіка"
Факультeт подготoвкі, перeподготовкі і повишeнія кваліфікaціі работнікoв налоговoй міліції:

спеціальноcті "Пpаво"


Абітурієнтам

вгору ↑


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел: (045) 976-03-53, (045) 975-65-95.

Консультації з питань вступу, правил прийому до Університету надає відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню (м.Ірпінь, вул. Садова, 53, 1-й поверх, комн.102, тел: (04597) 56-595); приймальна комісія (м.Ірпінь, вул. Садова, 53, 1-й поверх, комн.103, тел .: (04597) 60353).

Відділ здійснює набір і організацію освітнього процесу на шестимісячних підготовчих курсах для учнів випускних класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, осіб з повною загальною середньою освітою та осіб з базовою вищою освітою. Форма навчання: денна. Вибір предметів - за бажанням слухачів. А також експрес-курси для осіб бажаючих отримати другий (магістерський) рівень вищої освіти (юридичне (підготовка до ЗНО) та економічне спрямування).

Перелік документів, які можуть знадобитися під час вступу до вузу

 • заяву на ім'я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат (и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний перелік всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел: (045) 976-03-53, (045) 975-65-95.


Показати на мапі

вгору ↑


Прочитано 1387 разів

Рекомендуємо

Рейтинг ВНЗ України

 • Кращі медичні вузи України +

  медик   В описі представлений рейтинг кращих медичних ВНЗ України. Детальніше
 • Кращі педагогічні вузи України +

  педагог   В описі представлений рейтинг кращих педагогічних ВНЗ України. Детальніше
 • Рейтинг вступників до ВНЗ - зарахованих на бюджет +

  студенты   В описі представлений рейтинг вузів в номінації за кількістю абітурієнтів зарахованих на бюджет. Детальніше
 • Рейтинг вступників до ВНЗ - зарахованих на контракт +

  студенты   В описі представлений рейтинг вузів в номінації за кількістю абітурієнтів зарахованих на контракт. Детальніше
 • Рейтинг вступників, зарахованих в приватні ВНЗ +

  студенты   В описі представлений рейтинг вузів за кількістю абітурієнтів зарахованих в приватні ВНЗ. Детальніше
 • Кращі навчальні заклади регіонів України +

  рейтинг вузов   Рейтинг кращих ВНЗ України по регіонах. Детальніше
 • ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів +

  топ 100 вузов   Рейтинг Вузів України: ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів Детальніше
 • 1