Оберіть мову:

Хмельницький університет управління та права (ХУУП)

Емблема:
Оценіть ВНЗ
(0 голосів)
Область: Хмельницька область
Рік заснування: 1992
Форма власності: Державна
Акредитація: IV рівень
Форма навчання: очна (денна), заочна
Рівень кваліфікації: бакалавр, магістр
Адреса: вул. Героїв Майдану, 8, м. Хмельницький, 29000
Телефон: (0382) 71-80-00
Сайт: http://www.univer.km.ua/
Наявність безкоштовного навчання: так
Наявність платного навчання: так
Наявність військової кафедри: так
Наявність гуртожитоку: так
Післядипломна освіта: так
Аспірантура: ні
Підготовче відділення: ні
Студентів: 1300
Викладачів: 130


Напрямок навчання: Економіка, Право

 


Інформація о ВНЗ


 


Детальніше про ВНЗ


Хмельницький університет управління та права це Державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації заснований у 1992 році.

Якісна та чесна освіта, великі перспективи в майбутньому та стабільність сьогодні – це ті основні орієнтири, які вже 20 років поспіль сповідує Хмельницький університет управління та права. 

Сучасний вищий навчальний заклад у своїй діяльності поєднує найновіші досягнення науки і традиції класичної вищої школи. Саме завдяки такому успішному поєднанню Хмельницький університет управління та права став найвідомішим осередком правничої та управлінської освіти і науки не лише в нашому регіоні, але й в Україні. 

Факультети: юридичний, управління та економіки, заочний. 

Висока якість отриманих в університеті знань прямо пропорційна професійному рівню викладання та успішному застосуванню новітніх освітніх систем і методик. Університет щороку зміцнює свій кадровий потенціал. Наразі на трьох факультетах діє 11 кафедр, юридична клініка (до речі, найстаріша в Україні), студенти та юрисконсульти якої надають високопрофесійні юридичні послуги малозабезпеченим верствам населення, є переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань, учасниками багатьох грандових програм. Набирає потужності студентський бізнес-центр, який став базою для практичного навчання студентів та своєрідною школою для майбутніх підприємців. 

Для юнаків є можливість отримати звання молодшого лейтенанта запасу, пройшовши курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних сил України. 

Черговим надбанням не лише факультету управління та економіки, але й усієї області є магістратура за спеціальністю «Державна служба». У нашому регіоні лише Хмельницький університет управління та права вже 5 років поспіль готує фахівців такого рівня для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

Бібліотека. Університет пишається сучасною бібліотекою. Тут до послуг читачів близько 77 тисяч примірників найновіших наукових видань та понад 10 тисяч найменувань такої необхідної для сучасного студентства періодики. Крім просторого читального залу та абонементу, у підготовці до занять студенти мають змогу використовувати найновіші досягнення комп’ютерної техніки. 

Сім комп’ютерних класів університету працюють з виходом до світової мережі «Інтернет» та інформаційно-пошукової системи «Ліга-закон», а через мережу УРАН студенти мають персональний доступ до наукових часописів та інформаційних ресурсів провідних видавництв світу. 

Наукова діяльність. В університеті активно проводяться наукові дослідження як викладачами, так і студентами; сприяє цьому і діяльність студентсько-аспірантського наукового товариства «САНАТ». У традиційних всеукраїнських та міжнародних конференціях, організатором яких є університет, беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Найпопулярнішими науковими заходами понад 10 років є конференції «Осінні юридичні читання» та «Статистична оцінка соціально-економічного розвитку». Результатом такої плідної наукової діяльності стало видання одного із найпопулярніших у країні фахових журналів «Університетські наукові записки». 

Практика. Навчання в університеті максимально наближене до умов практики. Студенти апробовують свої знання під час проходження стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, судових і правоохоронних органах. 

Матеріальна база. Матеріальна база університету - це 4 навчальні корпуси, які стали не просто візитівкою університету, але й окрасою міста, наукова бібліотека, юридична клініка, студентській гуртожиток та гуртожиток готельного типу «Енеїда», мальовнича база відпочинку ім. Сергія Мацишена в селі Пирогівці Хмельницького району. 

Студентське життя. Студентська рада та профспілка студентів – справжня школа лідерів і організаторів, які так необхідні нашій молодій державі. А робота у студентських лекторських групах з правової освіти населення, дає студентам змогу розвинути свої ораторські здібності та вміння публічно спілкуватися з аудиторією. 

Студентське життя Хмельницького університету управління та права веселе та різнобарвне. Кожен має можливість знайти собі заняття за інтересами у спорті, туризмі чи мистецтві. Серед традиційних брендових свят університету найвідоміші «Дебют першокурсника», «Краса університету», фестиваль до Дня студента «Золотий Еней» і традиційні фестивалі КВК. 

І найголовніше - в Хмельницькому університеті управління та права створені всі умови для успішного поєднання навчання з громадською та культурною діяльністю, що гарантує кожному члену нашої дружної великої родини незабутні і яскраві студентські роки. 


Факультети і спеціальності   

вгору ↑ 


Факультети

 • Юридичний
 • Управління та економіки

Спеціальності

 • Право
 • Менеджмент
 • Публічне управління і адміністрування

Абітурієнтам

вгору ↑


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел: (0382) 71-75-93.

Перелік документів, які можуть знадобитися під час вступу до вузу

 • заяву на ім'я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат (и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний перелік всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел: (0382) 71-75-93.

 

 


Показати на мапі

вгору ↑


Прочитано 1859 разів

Рекомендуємо

Рейтинг ВНЗ України

 • Кращі медичні вузи України +

  медик  В описі представлений рейтинг кращих медичних ВНЗ України. Детальніше
 • Кращі педагогічні вузи України +

  педагог  В описі представлений рейтинг кращих педагогічних ВНЗ України. Детальніше
 • Рейтинг вступників до ВНЗ - зарахованих на бюджет +

  студенты  В описі представлений рейтинг вузів в номінації за кількістю абітурієнтів зарахованих на бюджет. Детальніше
 • Рейтинг вступників до ВНЗ - зарахованих на контракт +

  студенты  В описі представлений рейтинг вузів в номінації за кількістю абітурієнтів зарахованих на контракт. Детальніше
 • Рейтинг вступників, зарахованих в приватні ВНЗ +

  студенты  В описі представлений рейтинг вузів за кількістю абітурієнтів зарахованих в приватні ВНЗ. Детальніше
 • Кращі навчальні заклади регіонів України +

  рейтинг вузов  Рейтинг кращих ВНЗ України по регіонах. Детальніше
 • ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів +

  топ 100 вузов  Рейтинг Вузів України: ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів Детальніше
 • 1