Оберіть мову:

Національний фармацевтичний університет (НФаУ)

Емблема:
Оценіть ВНЗ
(2 голосів)
Область: Харківська область
Рік заснування: 1805
Форма власності: Державна
Акредитація: IV рівень
Форма навчання: очна (денна), заочна
Рівень кваліфікації: бакалавр, магістр
Адреса: вул. Пушкінська, 53, м. Харьків, 61002
Телефон: (057) 706-35-81
Сайт: http://nuph.edu.ua/
Наявність безкоштовного навчання: так
Наявність платного навчання: так
Наявність військової кафедри: так
Наявність гуртожитоку: так
Післядипломна освіта: так
Аспірантура: так
Підготовче відділення: так
Студентів: 17500
Викладачів: 619


Напрямок навчання: Маркетинг, Медицина, Менеджмент, Промисловість, Соціальна робота, Економіка, Психологія

 


Інформація о ВНЗ


 


Детальніше про ВНЗ


Національний фармацевтичний університет - вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти і науки, який займає провідне місце в реалізації державної політики з підготовки нового покоління висококваліфікованих фахівців та виконання конкурентоспроможних наукових розробок для наукоємної фармацевтичної галузі. Університет створює умови для поглибленої наукової підготовки фахівців вищої кваліфікації на основі взаємодії освіти і науки.Національний фармацевтичний університет - вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти і науки, який займає провідне місце в реалізації державної політики з підготовки нового покоління висококваліфікованих фахівців та виконання конкурентоспроможних наукових розробок для наукоємної фармацевтичної галузі. Університет створює умови для поглибленої наукової підготовки фахівців вищої кваліфікації на основі взаємодії освіти і науки.

Національний фармацевтичний університет, заснований в 1805 році в рамках Харківського Імператорського університету, є головним фармацевтичним вищим навчальним закладом України з багатими науковими традиціями та історією.

Університет має розвинену матеріально-технічну базу загальною площею близько 105000 кв.м, на якій розташовані 6 навчальних корпусів; володіє сучасною аудиторно-лабораторною базою, яка налічує 19 поточних лекційних аудиторій, 38 комп'ютерних класів, ботанічний сад (площа понад 9000 кв.м), що є базою для практичної підготовки студентів з дисциплін фармакогнозія та медична ботаніка. НФаУ має 6 гуртожитків. Пункт первинної медико-санітарної допомоги студентам є одним з кращих в Україні серед медичних центрів вузів. Під його наглядом перебувають понад 2000студентов, проводяться обов'язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, флюорографічне обстеження. Пункт первинної медико-санітарної допомоги студентам НФаУ виконує стратегічну державну політику щодо збереження та зміцнення здоров'я молоді (Програма діяльності Кабінету Міністрів України «Назустріч людям»).

У НФаУ особлива увага приділяється організації студентського побуту і дозвілля. У кожному навчальному корпусі працюють студентські їдальні загальною кількістю 700 посадкових місць. У спортивному комплексі НФаУ розташовані 7 спортивних залів для занять з фізичної підготовки, 5 тенісних кортів, тренажерні зали, працює 9 спортивних секцій. Це надає широкі можливості для занять студентів спортом. Студенти університету беруть участь в чемпіонатах України, Європи, світу та отримують призові нагороди.

Для підвищення авторитету та визнання на державному рівні фармацевтичної галузі за ініціативою та безпосередньою участю НФаУ в Україні встановлено професійне свято - День фармацевтичного працівника, запроваджено нову державну нагороду - почесне звання «Заслужений працівник фармації України», скарбниця Харківщини збагачена унікальним історико-архітектурним комплексом «Фармація в століттях », першим в світі пам'ятником фармацевту, скульптурним комплексом« Особистості фармації ». НФаУ став організатором проведення на базі Університету V, VI, VII і VІІІ Національного з'їздів фармацевтів України, створення Фармацевтичної асоціації України, наукового фармацевтичного парку та біофармацевтичної кластера України.


Факультети і спеціальності

вгору ↑


Спеціальності:

«Фармація»

Освітні програми: «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів»

«Технології медичної діагностики і лікування»

Освітня програма «Лабораторна діагностика»

«Біотехнології та біоінженерія»

Освітні програми: «Біотехнологія», «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія»

«Економіка»

Освітня програма «Економіка підприємства»

«Маркетинг»

Освітня програма «Маркетинг»

«Менеджмент»

Освітні програми: «Менеджмент організацій і адміністрування», «Логістика», «Якість, стандартизація та сертифікація»

«Публічне управління та адміністрування»

Освітня програма «Адміністративний менеджмент»

«Науки про освіту»

Освітня програма «Педагогіка вищої школи»

Факультети:

 • Фармацевтичний факультет №1
 • Фармацевтичний факультет №2
 • Фармацевтичний факультет №3
 • Медико-фармацевтичний факультет
 • Факультет промислової фармації, управління і адміністрування
 • Факультет з підготовки іноземних громадян

Абітурієнтам

вгору ↑


Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел: (057) 706-30-68, (057) 341-51-61.

Вступники для отримання ступеня бакалавра (спеціаліста, магістра) на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом, подають заяви на участь у конкурсному відборі до НФаУ тільки в електронній формі.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн і розглядається приймальною комісією НФаУ згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2016 році, затвердженим наказом МОН № 1085 від 15 жовтня 2015 року. Вступники подають п'ятнадцять заяв на п'ять спеціальностей (спеціалізацій, освітніх програм), на яких передбачений прийом на кошти державного бюджету.

Подача заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації, освітні програми), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується. Всі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі. До участі в конкурсі допускаються вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання знань з відповідним конкурсних предметів з кількістю балів не менше 100.

Перелік документів, які можуть знадобитися під час вступу до вузу

 • заяву на ім'я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат (и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний перелік всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел: (057) 706-30-68, (057).


Показати на мапі

вгору ↑


Прочитано 1141 разів

Рекомендуємо

Рейтинг ВНЗ України

 • Кращі медичні вузи України +

  медик   Перші топ-10 місць в рейтингу кращих медичних ВНЗ України займають: Детальніше
 • Кращі педагогічні вузи України +

  педагог   Перші топ-10 місць в рейтингу кращих педагогічних ВНЗ України займають: Детальніше
 • Рейтинг: зарахованих на бюджет +

  студенты   Очолює топ рейтинг зарахованих на бюджет: Детальніше
 • Рейтинг: зарахованих на контракт +

  студенты   Очолює топ рейтинг зарахованих на контракт: Детальніше
 • Рейтинг: зарахованих в приватні вузи +

  студенты   Очолює топ рейтинг зарахованих в приватні вузи: Детальніше
 • Кращі навчальні заклади регіонів України +

  рейтинг вузов   Перші в рейтингу по регіонах кращих ВНЗ України займають: Детальніше
 • ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів +

  топ 100 вузов Рейтинг Вузів України: ТОП-100 найпопулярніших вузів серед абітурієнтів Детальніше
 • 1